OSOBNE | TELEFONICKY | E-MAILOM | POŠTOU


Zákazku nám jednoducho môžete poslať aj poštou v bublinkovej obálke s poistením, alebo bez. Jednoducho vám opravený autoklúč ešte v ten deň pošleme.
Nezabudnite napísať na obálku aj vašu spätnú adresu a telefónne číslo:-) Náš technik Jaroslav Rusina vás bude kontaktovať.
 Neváhajte nás aj kontaktovať. Ponúkame skvelú bezkonkurenčnú cenu opravy a vysokú kvalitu odvedenej práce.

GSM Centrum Mobil servis

Rudohorská 27

974 11 Banská Bystrica

 

Kontakt pevná linka: 048/400 00 00

Volať v pracovné dni 09:00 - 17:00

Mimo otváracích hodín nás môžete kontaktovať aj na mobilných číslach v prípade núdze:

0901/901 901 alebo +421 901 901 901

autokluce@gsm-centrum.sk

Info:  Ak autokluč pošlete zo Slovenskej pošty v bublinovej obálke 1 triedou, napríklad v pracovný deň v pondelok, tak v stredu aj s dokladom o oprave ho máte doma so zárukou až do 1 roka. U nás poistenie a poštovné zdarma v cene iba 35€. Poprípade nás navštívte a na počkanie vám autoklúč  profesionálne opravíme.

Doplnkové info:

    • Prečo osobne? Lebo si urobíte výlet do Banskej Bystrice napr. aj v ranných hodinách. Nič nie je jednoduchšie ako si spojiť navštívenie servisu a oddych na jednom mieste. Mesto Banská Bystrica je prekrásna a škoda by ju nebolo nenavštíviť. Ponúka múzeum aj pamätník SNP, historické budovy a iné v centre mesta. Poprípade ponúka aj iné možnosti v blízkom okolí napr. Ľupčiansky, Zvolenský hrad.
    • Prečo nie telefonicky? Lebo sa dozviete len to čo je tu napísane:-) Nie je nič lepšie, ako sa priamo stretnúť s technikom Jaroslavom Rusinom. Poprípade jednoducho pošlite autokluč poštou a technik Jaroslav Rusina sa môže venovať aj zložitejším opravám.
    • Prečo nie emailom? Je to zdĺhave a ešte sme nevymysleli teleportovanie. Samotný e-mail len čas predlžuje, rovno to pošlite! Uvidíme čo nám prinesie teleportovanie v budúcnosti :-) Opravujeme aj neopraviteľné!!! Samozrejme s mierne vyššou cenou po dohode s technikom.
    • Prečo poštou? Lebo sa nachádzame 10 metrov od pošty, v obchodnom centre v Banskej Bystrici časť sídlisko Sásová. Nič nie je lepšie ako ihneď odoslať vašu opravenú zákazku ešte v ten deň. Je to najlacnejší spôsob ako ušetriť vaše peniaze, čas a cestu k nám:-)

 

Obchodné podmienky